Griekenland vriendelijk voor gays en lesbiennes:niet te missen eilanden en interessante plaatsen
| ![]() |
Griekenland betekent Athene en Mykonos. waar of niet waar; maar Griekenland is ook veel meer.
De Griekse situatie voor gays in het dagelijkse leven is nog vrij somber. Vergeleken tot de andere landen in de Middellandse Zee leven de Grieken 'n tamelijk goed leven, maar ten opzichte van West-Europa, moeten de Griekse homoseksuelen nog in zelfvertrouwen groeien
Athene en Thessaloniki hebben zeer actieve homo groepen, maar hun activiteiten reiken niet voor voorbij de stadsgrenzen. De meeste gays gaan op vakantie in de Cycladen, en hoofdzakelijk hier op het Eiland Mykonos, nochtans andere eilanden zoals Santorini en Paros zijn nu ook populair. De Griekse Eilanden bieden een welkome verandering in het Oosten van het Middellandse-Zeegebied.
|
|
Athene:
De stad met de wereldbekende Acropolis en Parthenon en vele interessante musea: er zijn geen specifieke gay hotels, nochtans bieden de meeste hotels van Athene zowel homos als lesbiennes 'n hartelijk welkom: hieronder adviseren wij sommige geschikte hotels.
Het gay leven in Athene is geconcentreerd in de zeer centrale delen van Kolonaki, Omonia, Gazi, dichtbij Syntagma en het begin van Syngrou.
Het centrum van Athene: van luxe naar economisch: Grande Bretagne, Olympische Palace, Electra Palace, Plaka, Candia, Athinian Inn, Hermes, Achilleas, Attalos
en minder centrale hotels : Andromeda, St. Georges Lycabettus, Royal Olympic, Ledra Mariott, Herodion.
Aan de zuidkust - van de haven in Pireas ( Anita - Argo , & Savoy) tot Glyfada - waar de oude luchthaven gevestigd was, gesloten sinds maart 2001: (het hotel Fenix). contacteer ons nu
Mykonos eiland:
Het eiland van Santorini
Zo dicht bij Mykonos dat u niet dit unieke eiland niet mag missen: het is een ineengestort vulkaan-eiland met spectaculair uitzicht. Een overvloed aan romantische traditionele hotelletjes, gemeubileerde villa-woningen en kamers. Enkele romantische bars, zoals de beroemde Kastro, één klein gay strand, verschillende dorpjes, het is het perfecte eiland om na een opgewonden tijd op Mykonos ietsje af te koelen.
Ons meest geadviseerde verblijf voor homosexuelen op Santorini is met zekerheid: het hotel Kavalari en ten tweede: Grotto Villas . Hier geen exclusieve gay hotels maar veel gezellige etablissementen met goed bereisde en kosmopolitische klanten.
Luxe eigendommen: Tsitouras Collection, Vedema. Eerste klasse bij: Heliotopos, Chromata, Oia Merrie, Dana Villas. en Atlantis Hotel . Gematigd geprijsd : Rocabella,Zoe & Aegeas, Thanos Aldana of Astra Villas. Voor langere verblijven zie standaardkamers bij de Loizos Appartementen, Hotel Melina, en anderen, in andere delen van het eiland zoals bij het strand Perissa Hotel Vengera en Perivolos Beach.
Eiland Lesbos
(ook genaamd Mitilini : zoals de hoofdstad)
|
Het Huis "Eressos": 6 persoonsflat met 3 afzonderlijke slaapkamers. Ook via een lokale agent op Lesbos, kan M.A.C. u helpen pensions of zelfcaterings-huisvestigingen te boeken in Skala Eressos of elders op het eiland..
Het Pensioen Krivellos + verschillende studio's en flats voor 2 tot 6 gasten per appartement.... tarieven op verzoek.
De Villa Passione : een klassiek gebouw,dat uit 3 nieuwe flats bestaat, volledig uitgerust incl. airconditioning. Met een kleurrijke tuin, en slechts 100m van het zandstrand.(tarieven, foto's en meer details: op verzoek).
|
|
|
Het eiland Paros:
|
|
|
Het eiland Kreta:
Hydra eiland:

