English

Deutsch

Francais

Nederlands

Italiano

 Русский

Ελληνικα

Espanol

Chinese

中国语文
 
日本語
 

Portugues

اللغة العربية
Arabic
Mikonos, dünyanın oldukça ünlü ve başarılı turizm adaları arasında yer almaktadır; Üst sınıf ve modern olanaklarıyla bu ünlü�kozmopolit tatil durağı, her yıl dünyanın dört bir yanından gelen çok sayıda anlayışlı turisti ve düzenli gelip giden ziyaretçileri ağırlamaktadır. Temmuz ayının ortasından

Eylül ayının başlangıcına kadar tıklım tıklım olan Mikonos Adası 2016 yılında oldukça başarılı bir yaz sezonu geçirmiştir! Yoğun sezon süresince düzenli gelip giden ziyaretçilerin ve dünyanın çapından gelen turistlerin birçoğunun kalmaya yönelik rezervasyon yapma şansları dahi yoktu.

Bu yüzden, adanın kaliteli otellere ve çeşitli pansiyonlara yönelik geniş yelpazesinden yerinizi HEMEN AYIRTIN. Sizlere kaliteli konaklama sağlayan geniş yelpazemizi göstermek amacıyla internet sitemizin en güncel otellere, apartlara ve stüdyo dairelere yönelik güncellemesini de MAC sağlayacaktır!cavo-tagoo-night
Ana kataloğumuzu inceleyin: Mikonos’taki tüm konaklama ve pansiyon türleri: Mikonos otelleri, pansiyonlar, tatil evleri, villalar, apartman daireleri ve stüdyo daireler. “Gerçek zamanlı” rezervasyon sistemimiz, kredi kartı ile ödeme yaptığınız anda rezervasyon işleminizi onaylar.

link to all Mykonos Villas reservations & rentals
Son derece lüks, üst sınıf havuzlu villaların seçimi: tüm ada üzerinde tüm boyutları ve türleri seçkin, lüks bağımsız villalar da üst otel tatil ve kınamak vardır. Birim fiyatı tüm masrafları ve ücretleri (su, elektrik, nevresim ve havlu, temizlik, yerel vergiler ve KDV + villa için varış ve transfer desteği) içerir. En az 5 günlük kira gerekli.

tickets online for all ships in Greece
Yunanistan’daki herhangi bir gemi türü için biletlerinizi ayırtın: feribotlar, katamaranlar, sürat botları. 2015 tekne programları zaten bilinmektedir!


Seyahat Hizmetleri ve Bilgi: Mikonos Adası’nda yapılabilecekleri, seyahat hizmetlerini ve rezervasyon seçeneklerini buradan bulun: Mikonos’a (Delos) günlük ve kısa geziler, araç ve jip kiralama, uçuşlar (yurt içi ve uluslararası), bot programları, genel turist bilgisi vb.

mykonos town suites common courtyard
MAC. Tamamen 2017'de tamamen yenilenmiş ve yenilenmiş olduğunu önermektedir
" Town Suites "  Mykonos şehir içi stüdyolarında ve en kaliteli dairelerde ve makul fiyatlı ..


Eşcinsellere karşı hoşgörülü Mikonos
: heyecan verici bir tatil noktası. Elysium, Geranium otellerinden, önerilen Town Suites ve tüm hoşgörülü oteller ve pansiyonlardan yerinizi ayırtabilirsiniz. M.A.C. bir M.A.C. is a member of gay IGLTA organization üyesidir. Ayrıca eşcinsellere hoşgörüye ilişkin, 2016 yılında çok�yoğun bir yaz dönemi beklememizin nedeni
olan 23 Ağustos’da başlayacak XLSIOR festival   
+ gay cruise 25 Agustos.

spa
Lüks Mikonos: İhtiyacınız olan yüksek kaliteyi ve rahatlığı seçin ve hatırlamaya değer tatillerin keyfini çıkarın!!
5 yıldızlı oteller, lüks villalar ve yatlar, VIP hava taksi hizmeti, spa ve kaplıca-terapiler, şef hizmetleri ve gurme restoranlar: Mykonos hepsi var!
MAC; talep üzerine ve VIP ziyaretçilere üst düzey seyahat hizmetleri sunar.

targa 
Private yacht rental:

Özel yat kiralama:
Gizli mağaraları ve berrak sularıyla ıssız sahilleri bulunan Mikonos, Delos ve civardaki küçük adalardan oluşan bir günlük seyahatin keyfini sürün. Paros, Nakşa, Tinos ve hatta Santorini’ye uzanabilen bir yolculuk.

citation v ultra
Private Air Taxi

Özel Hava Taksisi
Mikonos Adası’ndan Yunanistan’daki veya komşu ülkelerdeki diğer havalimanlarına VIP hizmetler, Helikopter ve Jet kiralamas. MAC, yolculuğunuza, seyahatinize ve işinize ilişkin ihtiyaçların hepsi için uygun uçak türünü, fiyatları ve çözümleri seçecektir.

santorini view
Yunanistan’da konaklamak: Yunanistan’ın komşu Kiklad Adaları’nı (Santorini, Paros, Nakşa…) da içeren geri kalanı için rezervasyon seçeneklerimizi görmek; Ege, Atina, Ege ve Yunanistan anakarası da dâhil olmak üzere tavsiye edilen tüm otel rezervasyonları için ek bağlantılarımızı inceleyin.

cliccate qui for large map of mykonos
Mikonos Adası Yol Haritası


MİKONOS KONAKLAMA MERKEZİ ADRESİ:
Enoplon Dynameon 10 (üst kat)
Matoyianni Caddesi sonu (ana cadde) Mikonos
Posta adresi: P.O. Box 58 – 84600 Mikonos – Yunanistan
Tel: +30-2289023160 veya 2289023408, veya 2289028160 ve Faks: 2289024137
  Yaz mevsimi çalışma saatleri: her gün 09.00-21.00 / 9am-9pm
Kış mevsimi çalışma saatleri: 09.00-21.00 / 9am-9pm(Pazar günleri kapalı)
E-posta adresi: info@mykonos-accommodation.com

Sky Map Greece detailed Mykonos town street map with permission & copyrighted
Mikonos’un büyük haritasını görmek için buraya tıklayın Mykonos town map

Gizlilik Politikamıza, iş tekliflerimize, tüm site haritamıza, M.A.C. ve ilgi çekici bağlantılar için önerilerimize göz atın, + satılık Mykonos Town eşsiz kompleks!
SSL Certificates
Last Update : November 27th. 2015
 hatta_logoastaeot igltafbgoogle Google
Map
M.A.C.
twitter MAC logo pinterest   youtube logo credit cardmeteo
 
 Copyright © Mykonos Accommodation Center 1996-2016. All Rights Reserved.